Nechte se inspirovat produkty společnosti Vinyl House s.r.o., vždy vám uděláme tu nejlepší nabídku na materiál a realizaci, zaměření prostor a pokládky v porovnáním s konkurenční nabídkou.

Prodej a pokládka

V prodeji a pokládce podlahových krytin, má náš tým zkušenosti více jak 26 let. Účastníme se pravidelných školení na nové produkty a nové technologie. Zakládáme si na profesionalitě, spolehlivosti a férovém přístupu k zákazníkům.

Komunikace se zákazníkem

Komunikace a naslouchání požadavkům zákazníka je pro nás na prvním místě. Jsme připraveni se rychle přizpůsobovat novým trendům a materiálům na trhu. Naším cílem je zákazníkovi poradit a doporučit vhodný materiál dle zátěže a využití daných prostor k vysoké spokojenosti zákazníka.

Bonus

Bonusem, který poskytujeme v rámci našich služeb je zaměření u zákazníka a kalkulace zdarma. Tento bonus zahrnuje cestu k zákazníkovi, celkové zaměření prostor a cenovou nabídku, kterou zasíláme v elektronické podobě.

Prodejna

Naše prodejna nabízí veškeré druhy vinylových podlah se širokou škálou barev a dekorů prestižních značek jako je Gerflor, Therdex, Falquon, Tajima, Thermofix, Amtico a jiné. Zde budete moci v příjemném prostředí vybrat svou podlahu, zkonzultovat s naším odborným poradcem vaše přání a dotazy. Během vašeho výběru můžete posedět a vychutnat si šálek dobré kávy či vína nebo lehkého alkoholu.

Pokládka

Před pokládkou nové podlahy připravíme povrch. Stávající zbrousíme, pokud je potřeba vytmelíme, praskliny ošetříme, provedeme penetraci a vylejeme samonivelační stěrku. Jeli potřeba strhnout koberec nebo staré lino, PVC postup jako u nových povrchů je stejný. Samozřejmostí je ekologická likvidace. Po technologické přestávce ( kdy je podklad připraven ) se stěrka opět zbrousí, napenetruje a následně dochází k samotné pokládce vinylové podlahy, kterou zakončíme soklovými lištami.

Doprava

Zajišťujeme přepravu po celé ČR a EU.